09-10 травня в СК «Юність» відбувся Міжнародному турнірі з фехтування пам'яті Василя Герея!

11.05.2017

Найкращі кадети-рапіристи 10 травня змагалися за призи XVIIІ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Василя Герея.

Привітали учасників змагань та побажали успішних виступів Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заслужений тренер України, рідний брат Василя Герея Анатолій Герей, директор Ужгородської ДЮСШ Анатолій Коломієць, представник закарпатського обласного відділення (філії)  КФВС МОН України Анатолій Плеханов, директор ОК ДЮСШ "Динамо" Микола Щерба.

У першому залі СК "Юність" змагалися близько 140 рапіристів і рапіристок. Цей турнір уже десятиліття є рейтинговим, ще одним етапом відбору до кадетської збірної України.

Боротьба фехтувальників на доріжках часом досягала емоційної межі, а результат двобою вирішувався на останніх хвилинах (а іноді поєдинок ставав боєм нервів та витримки).

Найсильнішим рапіристом турніру цьогоріч став Даніїл Ткач з Миколаєва - лідер загального українського кадетського заліку. Срібним призером став Олексій Прокопов (Хмельницький), а бронзові нагороди поділили ще один представник Миколаєва Владислав Китаєв та киянин Богдан Лісовий. Закарпатці Павло Гумен та Ілля Діус потрапили до тридцятки найсильніших.

Миколаївська рапіристка Наталія Коваль виграла золото змагань, у фіналі здолавши Дарію Миронюк з Києва, який дісталося срібло. А от третю сходинку п'єдесталу розділили лідерки кадетського заліку - киянки Катерина Буденко та Ольга Сопіт. Найкращою серед закарпатських фехтувальниць стала Марія Кривонос, посівши 7 місце, а Ніколетта Корлат фінішувала 11-ою.

Вісімку найсильніших і серед хлопців, і серед дівчат нагородили пам'ятними подарунками. Наразі кадети національної збірної готуватимуться до етапу Кубку Європи, який відбудеться за кілька тижнів.