Карпати повторно здолали столичний Спартак

28.02.2017

Цими вихідними карпатівки від самого початку гри наступали на ворота спартаківок,

і хоча відкрили рахунок лише на 5-ій хвилині, проте в захисті майже не давали можливості для створення загрозливих моментів. Також юна Єлизавета Воронько, котра всю гру захищала ворота ужгородок, надійно діяла на останньому рубежі та результативно асистувала одноклубницям у швидких переходах. Завершилась перша половина гри впевненим гендикапом в 11 голів для господарок майданчику, 17:6.

В другій половині гри гості повністю підсіли, а от гандболістки Карпат тільки пришвидшили темп гри та нарощували перевагу в рахунку. За тайм спартаківки зуміли забити тільки 5 голів, натомість пропустили 13, тому закарпатки впевнено відібрали 4 очки цього вікенду.

Карпати - Спартак 30:11 (17:6)