Гандбольний матч зі швейцарцями важко назвати легким для ужгородських «Карпат»

22.11.2016

Перший матч 1/16 розіграшу Кубку Виклику відбувся вчора в Ужгороді.

Ужгородські «Карпати» приймали швейцарський «Ротвайс» з міста Тун. Хоча фінальна сирена зафіксувала чималий розрив — 34:25, назвати цей матч легким для підопічних Бориса Петровського неможна.  Старт гри був за карпатівками, протягом перших п’яти хвилин вони закинули 5 сухих м’ячів у ворота швейцарок. Однак, після тайм-ауту гравчині «Ротвайс» дещо змінили тактику, почали діяти швидше, а головне, змусили частіше помилятися ужгородок і фолили. Тільки у першому таймі наша команда чотири рази залишалася у меншості, це при тому, що їх опонентки жодного разу.

Завдяки вдалій грі нашого воротаря Ірини Яблонської-Бобаль, частково вдалося нівелювати цю численну перевагу суперниць. Як і у матчах української Суперліги, сьогодні капітан команди показала справжній клас гри на воротах, здійснивши з десяток сейвів, і навіть встигла відзначитися одного разу, закинувши м’яч у ворота «Ротвайс» кидком через усе поле.  Перша половина зустрічі завершилася перемогою «Карпат» за рахунком 17:12.

Початок другого тайму карпатівки також розпочали жваво, перша п’ятихвилинка була за ними. Свій перший м’яч швейцарки знову закинули тільки на п’ятій хвилині тайму. Активні та результативні атакувальні дії Ірини Компанієць, Яни Готри та Ольги Сухецької дозволити «Карпатам» тримати комфортну перевагу у 5-6 м’ячів протягом всього тайму, не зважаючи на чотири вилучення. Але у другому таймі й гравчині «Ротвайс» почали діяти грубіше і тричі залишали свою команду у меншості.  Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Карпат» з рахунком 34:25.

Карпати – Ротвайс 34:25 (17:12) Карпати: Яблонська 1, Воронько, Шеламова; Компанієць 7, Сухецька 7/4, Готра 5, Гичка 5, Лезінська 3, Мелекесцева 3, Кильч 2, Фурманець, Попович, Білик.  Ротвайс: Кореніч, Пероніно; Вуєр 5, Шмід 5, Ферфолья 5, Жорді 3, Галаз 3, Ганз 2, Бергер 2.  Штраф: 16 – 6 (Мелекесцева тричі, Гичка, Кильч, Сухецька, Білик, Готра – Галаз, Ферфолья, Бергер);  7м: 4/3 – 2/2 (Сухецька влучила в штангу воріт Кореніч).

Сьогодні команди зіграють другий матч, у якому й визначиться учасник 1/8 фіналу Кубку Виклику. Початок гри о 17:00. Місце проведення: СК «Юність».