В Ужгороді стартував відкритий чемпіонат України з велоспорту-шосе та маунтінбайку

14.03.2016

10 березня стартував І етап змагань з велоспорту-шосе зібрав 75 учасників з усіх куточків країни. А вже 17 березня відбудеться ІІ етап.

За словами організаторів подібні масштабні змагання Закарпаття приймає вперше. Сподіваємось, і надалі зможемо бути господарями подібних всеукраїнських заходів з велоспорту. Зрештою, кліматичні умови та стан інфраструктури відповідає рівню всеукраїнських змагань.

На урочистому відкритті змагань спортсменів вітали голова обласного ФСТ "Спартак" Микола Щадей, начальник Закарпатського обласного відділення КФВС МОН  України Іван Риляк, мер Ужгорода Богдан Андріїв, голова об'єднаної федерації велосипедних видів спорту Закарпатської області Віктор Ледіда та начальник управління молоді та спорту Віталій Ерфан. Останній, зокрема, привітав учасників і від імені голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та побажав спортсменам вдалих стартів та переможних фінішів.

Дати старт учасникам змагань доручили іменитому велогонщику в минулому Джамолідіну Абдужапарову, який неодноразово виступав на міжнародних змаганнях (Тур де Франс).